Whatsapp ile Ulaşın
Acil İngiltere vizesi almam gerek?

Öncelikle şunu bilmek gerekmektedir; İngiltere, Schengen vizesi ile seyehat edemeyeceğiniz ülkelerden biri. Bu nedenle İngiltere'ye gidebilmeniz için İngiltere vizesi (Birleşik Krallık Vizesi) almanız gerekiyor. Eğer diplomatik pasaport sahibi değilseniz; Birleşik Krallık seyahatinizde vize başvurusu yapmak zorundasınız. İngiltere'ye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları; mutlaka İngiltere vizesi almak durumundadırlar.

İngiltere Birleşik Krallığı'na seyahat etmek isteyen kişilerin İngiltere vizesi için temin etmeleri gereken evraklar, kişilerin İngiltere'ye yapacakları seyahatin amacına göre değişiklik göstermektedir.

İngiltere Konsolosluğu gerek görmesi halinde İngiltere vizesi için sunulan gerekli evraklara ilave olarak seyahat durumuna göre ek evrak talep etme hakkına sahiptir. İngiltere vizesi başvurularını İngiltere Konsolosluğu, İngiltere Büyükelçiliği, İngiltere Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiş kurumlar ve Turizm/Seyahat Acentelerine yapabilirler. Daha sonrasında başvuru sahibi belirlenmiş olan gün ve saatte başvuru merkezinde biometri işlemi için gelmesi gerekmektedir. İngiltere başvuru merkezi olan aracı kurum Tlccontact Başvuru Merkezinde İngiltere vizesi için Express hizmetlerde mevcuttur acil vize almanız gerekiyor ise bi hizmetide tercih edebilirsiniz 5 ila 7 iş günü içerisinde pasaportunuz sonuçlanacaktır. Acil İngiltere vizesi için uzman vize danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 0850 969 83 75 0532 130 02 47Yorum Yap

Diğer Vize İşlemleriyle İlgili Sorular