Whatsapp ile Ulaşın
Adana Burundi Vize Başvuru Merkezi

Burundi Cumhuriyeti orta afrikada bulunan bir ülkedir. Ülkenin başkenti Bujumbura'dır. Burundiye seyehat edecek tüm pasaport sahibi Türk vatandaşlarımız vizeye tabidir. Burundi seyahatinizi gerçekleştirmeden önce sağlık konusuna dikkat etmeniz gereklidir. Aşı kartınızı ve gerekli aşıları yaptırmanız bir önemdir. Afrika ülkelerinde çoğunlukla sarıumma aşı kartı zorunludur. Sıtma çocuk felci ve diğer virüslerden korunmak için aşılarınızı olmanız gereklidir. Burundi vize başvurusu için bizleri arayınız. 

Vize işlemleri Burundi Büyükelçiliği, Burundi Başkonsolosluğu, Burundi Konsolosluğu veya Burundi Başvuru merkezi olan Başvuru Merkezi’dan Burundi Vizesi için randevu alınarak yapılabilir. Burundi Aile Birleşimi, Burundi Oturum izni, Burundi Çalışma İzni veya Burundi Erasmus gibi başvurular çoğu zaman Büyükelçilik veya Konsolosluk tarafından yapılmaktadır. Burundi turistik vizesi, Burundi Ticari vizesi veya Burundi aile ziyareti vizelerinde firmamız eraytur Visa Center yetkili acentadır.Başvuru yapmak için sırası ile önce randevu alınması, randevu günü evrakların ön kontrol sonucu  hatasız ve  eksiksiz ilgili birime ibraz edilmesi gerekmektedir.. Türkiye’nin herhangi bir ilinde vize başvurusu yapmak isteyen kişiler firmamıza ulaşarak başvuruda bulunabilirler. Firmamızın Ankara ve Gaziantep’te şubesi olması nedeniyle başvurularınızı istediğiniz ilden yaparak en kısa zamanda sonuç alabilirsiniz. Schengen ülkeleri yeşil pasaport sahipleri için 90 güne kadar vize istememektedirler. Schengen ülkesi olmayan diğer ülkeler için e vize, Kapı vizesi, Sınır vizesi veya vize istenmiyor ise de mutlaka firmamızdan veya dış işleri bakanlığı sitesinden http://www.mfa.gov.tr/turk-vatandaslarinin-tabi-oldugu-vize-uygulamalari.tr.mfa adresinden mutlaka bilgi alınız.Ayrıca her ülkeye göre pasaport geçerlilik süreside fark ettiği için http://www.mfa.gov.tr/umuma-mahsus.tr.mfaadresinden pasaport süresi kontrolü yapın ve mutlaka’da telefon veya mail aracılığı ile de teyit ediniz.  Ancak Umumi pasaport sahipleri vize almak ve başvuru yapmak zorundadırlar. Başvuru yaptıktan sonra pasaportunuzun durumu her zaman takip edilmeli, vizeniz sonuçlanması halinde derhal başvuru merkezlerinden pasaportunuz alınmalıdır. Aksi takdirde vize süreniz geçebilir. Vizenizi aldığınız zaman mutlaka Ad Soyadı vize süresi gibi temel bilgilerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu gibi yanlışlar sizi sınır kapısından geri döndürebilir. Adana vize işlemleri için firmamızdan 7/24 danışmanlık yardımı alabilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli olan belgelere eraytur.com sayfasından ilgili ülke ve mesleği seçerek bakabilirsiniz. Adana’da viz işlemleri yapan danışmanlık şirketleri için istemeniz halinde firmamız tarafından Adana’da ki vize danışmanlık hizmeti veren veya vize işlemleri yapan firmaya ’da yönlendirme yaparak evraklarınızı hangi firmaya verdiğiniz konusunda güven oluşturabilir ve evrak takibini ilgili acente ile yapabilirsiniz.

 Adana Burundi Büyükelçiliği, Adana Burundi Başkonsolosluğu, Adana Burundi Konsolosluğu, Adana Burundi Vize Başvuru merkezi, Adana Burundi vize işlemleri, Adana Burundi vize merkezi, Adana Burundi vize başvuru merkezi

 Yorum Yap

Diğer Vize İşlemleriyle İlgili Sorular