Whatsapp ile Ulaşın
Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri Vize Başvuru Merkezi

Orta doğuda olan bu ülke geçmişi ve tarihi içerisinde barındıran gizemli olan Arap Birleşik Emirlikleri dünyada ziyaret edilmesi gereken bir yerdir. Petrol kaynağının önemli merkezi olan Arap Birleşik Emirliklerine iş adamlarımız bir çok kez ziyeret etmektedir. Arap Birleşik Emirlikleri vize başvurunuz için Gaziantep şubemiz ile irtibata geçebilirsiniz. Acil vize için bizleri arayınız. 

0532 130 02 47- 0543 215 78 08

Vize işlemleri Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği, Birleşik Arap Emirlikleri Başkonsolosluğu, Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu veya Birleşik Arap Emirlikleri Başvuru merkezi olan Başvuru Merkezi’dan Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi için randevu alınarak yapılabilir. Birleşik Arap Emirlikleri Aile Birleşimi, Birleşik Arap Emirlikleri Oturum izni, Birleşik Arap Emirlikleri Çalışma İzni veya Birleşik Arap Emirlikleri Erasmus gibi başvurular çoğu zaman Büyükelçilik veya Konsolosluk tarafından yapılmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri turistik vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri Ticari vizesi veya Birleşik Arap Emirlikleri aile ziyareti vizelerinde firmamız eraytur Visa Center yetkili acentadır.Başvuru yapmak için sırası ile önce randevu alınması, randevu günü evrakların ön kontrol sonucu  hatasız ve  eksiksiz ilgili birime ibraz edilmesi gerekmektedir.. Türkiye’nin herhangi bir ilinde vize başvurusu yapmak isteyen kişiler firmamıza ulaşarak başvuruda bulunabilirler. Firmamızın Ankara ve Gaziantep’te şubesi olması nedeniyle başvurularınızı istediğiniz ilden yaparak en kısa zamanda sonuç alabilirsiniz. Schengen ülkeleri yeşil pasaport sahipleri için 90 güne kadar vize istememektedirler. Schengen ülkesi olmayan diğer ülkeler için e vize, Kapı vizesi, Sınır vizesi veya vize istenmiyor ise de mutlaka firmamızdan veya dış işleri bakanlığı sitesinden http://www.mfa.gov.tr/turk-vatandaslarinin-tabi-oldugu-vize-uygulamalari.tr.mfa adresinden mutlaka bilgi alınız.Ayrıca her ülkeye göre pasaport geçerlilik süreside fark ettiği için http://www.mfa.gov.tr/umuma-mahsus.tr.mfaadresinden pasaport süresi kontrolü yapın ve mutlaka’da telefon veya mail aracılığı ile de teyit ediniz.  Ancak Umumi pasaport sahipleri vize almak ve başvuru yapmak zorundadırlar. Başvuru yaptıktan sonra pasaportunuzun durumu her zaman takip edilmeli, vizeniz sonuçlanması halinde derhal başvuru merkezlerinden pasaportunuz alınmalıdır. Aksi takdirde vize süreniz geçebilir. Vizenizi aldığınız zaman mutlaka Ad Soyadı vize süresi gibi temel bilgilerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu gibi yanlışlar sizi sınır kapısından geri döndürebilir. Gaziantep vize işlemleri için firmamızdan 7/24 danışmanlık yardımı alabilirsiniz. Vize işlemleri için gerekli olan belgelere eraytur.com sayfasından ilgili ülke ve mesleği seçerek bakabilirsiniz. Gaziantep’da viz işlemleri yapan danışmanlık şirketleri için istemeniz halinde firmamız tarafından Gaziantep’da ki vize danışmanlık hizmeti veren veya vize işlemleri yapan firmaya ’da yönlendirme yaparak evraklarınızı hangi firmaya verdiğiniz konusunda güven oluşturabilir ve evrak takibini ilgili acente ile yapabilirsiniz.

 Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçiliği, Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri Başkonsolosluğu, Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu, Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri Vize Başvuru merkezi, Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri vize işlemleri, Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri vize merkezi, Gaziantep Birleşik Arap Emirlikleri vize başvuru merkezi

 

 Yorum Yap

Diğer Vize İşlemleriyle İlgili Sorular